iletişim

HAKKIMIZDA

< >

KENT
HAKKINDA

Hakkımızda

1980 yılında şahıs şirketi olarak Mehmet Kent tarafından kurulan Kent İnşaat Eskişehir’de müteahhitlik faaliyetlerine başlamış ve inşaat kalitesi, doğru proje düzgün işçilik ve müşteri memnuniyeti ile Eskişehir’in lider inşaat firmalarından olmayı başarmıştır. Dürüst ve ilkeli çalışma anlayışını Kent İnşaat kurumsallaşma yoluna giderek 2002 yılında Kent Turizm Yatırımları ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş olarak sektörel faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Kurulduğu günden itibaren şirketimiz Eskişehir’de yüzlerce insana nitelikli konut ve işyerleri arz etmiştir.Bunun yanı sıra 2001 yılından itibaren Antalya’da faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz Konyaaltı mevkiinde de birçok projeye imza atmıştır.

Eskişehir’in önemli firmalarından Kent İnşaat A.Ş köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma , farklılaşma , yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Kent inşaat ilke olarak konusunda uzmanlaşmış mimar ve mühendislerle çalışıp , fonksiyonel ve estetik tasarımlar hazırlayıp müşteriye sunmak , yaptığı işlerin arkasında durarak güvenle yeni projeler üretmeyi hedefler.

Misyon

  • Yüksek yaşam kalitesini oluşturmak.
  • Yaşam standartlarını yükseltmek.
  • Beklenti ve gereksinimleri tespit ederek bunlara en uygun projelerle cevap vermek.
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak.
  • Kaliteli üretlimle daha modern konutlar üretmek.

Vizyon

Yenilikçi ve ileriyi gören , üretim hedefini ilke edinen , ülke ekonomisine katma değer ve istihdan sağlamayı amaçlayan ,sektörel gelişmeleri yakından takip ederek,sürekli büyümeyi hedefleyerek , toplumsal yaşam katıda bulunmaktadır.

Tarihçe

  • 1980 -Mehmet Kent tarafından kurulan Kent İnşaat Eskişehir'de müteahhitlik faaliyetlerine başladı.
  • 2001 -Yılından itibaren Eskişehir haricinde Antalya'da faaliyet göstermeye başlayan firmamız Konyaaltı mevkiinde birçok yeni projeye imza attı.
  • 2002 -Yılında hedeflerini tamamlayan şirketimiz kurumsal bir bünyeye sahip olmak için Kent Turizm Yatırımları ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş olarak faaliyetlerine devam etme kararı aldı.
  • 2012 -Yılında büyüyen hedeflerimiz doğrultusunda gayrimenkul yatırımları ve inşaat alanında faaliyetlette bulunmak üzere Eskişehir ile birlikte, Bursa ili Nilüfer ilçesi'nde de çalışmalarımız devam etmektedir.

Tasarım AdaCreative © 2018